Reklam

gelecek partisi

rehber

Köyümüzün Telefon Rehberi Yenileniyor, Lütfen Siz De Numaranızı Bildiriniz.


Köylülerimizle iletişim ağını güçlendirmek ve kan rehberi oluşturmak için daha önce de 2 defa hazırlanan Köy Telefon Rehberimiz, Derneğimizin ve web site yönetiminin işbirliği ile yenileniyor.
     Yeni hazırlanan rehberimizin diğerlerine kıyasla en belirgin özelliği web sitemizden de bütün bilgilere ulaşılabilecek ve artık rehberimiz dijital olarak internetin olduğu her yerden erişilebilecek. Rehberimizde yeni ayrıcalıklar arasında firma rehberini de ekledik. Bu sayede Dedemliler arasında ticari dayanışmayı hedeflemekte ve köylülerimizi daha iyi tanımayı ve tanıtmayı amaçlamaktayız. Yeni eklenen son bölümümüzde e-posta adresleri de mevcut. Teknoloji çağında olduğumuz 21. yy. da bunun gerekliliğini hissederek e-posta adresleri olan köylülerimiz için de yeni bir bölüm oluşturduk. 
     En kısa zamanda bu bilgilerin toplanması için yoğun çalışmalar harcanmakta ve kısa zamanda önemli bir yol kat etmekteyiz. Her soyisminden belirlediğimiz temsilciler ile tüm Dedemlilerin bilgisine ulaşıyoruz. 2017 yılında web sitemizde yayınlanacak rehberimizin basılması hedeflenmekte. 18 yaşında olan (1995 doğum tarihli dahil ve 1995'ten büyük olan) bütün Dedemli Köylülerin (erkek) telefon numaralarını aşağıda istenen bilgileri, aşağıda verilen isimlere malumatlarını rica ederiz. 
İSTENEN BİLGİLER İSE ŞUNLARDIR;
ADI:
SOYADI:
BABA ADI:
CEP TELEFON NUMARASI:
EV TELEFON NUMARASI:
İŞ TELEFON NUMARASI:
E-POSTA ADRESİ:
MESLEĞİ – İŞ YERİ ADI:
KAN GRUBU:
Blogger tarafından desteklenmektedir.